2020 m. liepos 10 d., penktadienis

knygos apžvalga | Michael Gerber "Barry Trotter and the Unauthorized Parody" | Barry Trotter 1

Autoriai: Michael Gerber
Pavadinimas: Barry Trotter and the Unauthorized Parody
Serija: Barry Trotter 1
Žanras: Parodija; Humoras
Psl.: 176
Įvertinimas: 3/5 | Goodreads

Nors Michael Gerber knyga "Barry Trotter and the Unauthorized Parody" ir nėra gera, su visu tuo mėšlu, kurį dabar ir jau senokai skleidžia JKR (kas liečia tiek jos knygas, tiek žmones), ji beveik tikėtina.

Apie Knygą: Valdovas Durnius (the Dork Lord) vėl rezga intrigas ir šį kart jam tikrai gali pasisekti. Sumetęs, kad žmonės darosi pernelyg gudrūs ir protingi jo pinklėms, jis pagrobia Bario Troterio autorę (tą, kurią žinome mes) ir priverčia ją toliau rašyti knygų seriją. Iš kurių jis kurs filmus! Kiekvienas bus pasvertas ir apgalvotas, pilnas marketingo triukų ir kvailinančių scenarijų, ko pasekoje žiūrovai atbuks ir Valdovas Durnius juos visus pavergs! Baris Troteris privalo jį sustabdyti, kam pirmiausia reikia rasti autorę...

Mano Nuomonė: Knygos istorija skaitosi, kaip magijos ir burtų pasaulio tema parašytas Saints Row DLC (kaip ten tas kalėdinis, pvz). Tiesiog sunku suvokti bajerius ir tai, kaip labai jie nelimpa. Bet pati knyga parašyta gerai, skaitosi lengvai, nesudėtinga sekti įvykius. Tai jei gundotės paskaityti, pirmiausia tik pasverkit, kokį humorą mėgstat.

Čia toks "Pačio Baisiausio Filmo" lygio, su skylėmis smegeninėje ir pan. tipo humoras. Neleiskit niekam ant jūsų stumti, jei tokį humorą mėgstat, gi kiekvienam savo, dėl skonio nesiginčijama. Aš tuo tarpu duodu 3/5, nes man, šiaip jau, nelabai suėjo.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą