2020 m. birželio 16 d., antradienis

knygos apžvalga | Roseanne A. Brown "A Song of Wraiths and Ruin" | 1

Autoriai: Roseanne A. Brown
Pavadinimas: A Song of Wraiths and Ruin
Serija: A Song of Wraiths and Ruin 1
Žanras: Jaunimo Lit.; Fantastika
Psl.: 480
Įvertinimas: 5/5 | Goodreads

Labai laiku man į rankas pakliuvusi knyga. Kaip tik norėjau kažko tokio, ką ir gavau su Roseanne A. Brown "A Song of Wraiths and Ruin". Labai rekomenduotina knyga, nors tokia gal ir ne visiškai man, tai ko trūko buvo sočiai atsverta įdomia magija ir labai įtraukiančiomis istorijomis.

Apie Knygą: Kas 50 metų pasirodančios kometos festivalis yra idealus laikas pasauliui nepastebimai pasikeisti. Ar tai visam, per dvasias, magiją, seniai užrakintą tamsoje, su dabar matomu išėjimu. Ar tai pavieniams asmenims, tokiems kaip Malik ir dvi jo seserys. Jie bėga iš karo priespaudos ir nepritekliaus namuose, į Ziran, liūto irštvą, miestą, dėl kurio tiek prisikentėjo. Dabar valdomą, prieš jos norus ir valią, princesės Karinos, kurios pasaulis jau ėmė keistis. Tiek Malik, tiek Karina - viduje gniaužia nežabotą magiją. Tokią magiją, kuri sulygina miestus su žeme, pražudo mylimiausius žmones ir galiausiai sunaikina pasaulį. Būtent šios magijos, jos junginio ir gviešiasi tamsa po Ziran miestu, atsargiai regzdama intrigas, paslaptis, bei mįsles, kad tik suvestų šiuodu draugėn...

Mano Nuomonė: Istorija be galo įdomi. Ji pasakojama iš Malik ir Karinos pusės. Ir per visą knygą negalėjau nuspręsti kuriam iš dviejų varžovų norėjau, kad pasisektų. Nemažai visokių netikėtumų ir istorijos posūkių. Įdomūs veikėjai ir geras rašymo stilius.

Jei pavyzdžiui patiko Maas knygos, tai ši panaši ir tam tikrais aspektais gal net geresnė. Duodu 5/5.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą