2020 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis

knygos apžvalga | Riley Hart ir Christina Lee "Pretty Perfect" | Boys in Makeup 1

Autoriai: Riley Hart ir Christina Lee
Pavadinimas: Pretty Perfect
Serija: Boys in Makeup 1
Žanras: LGBT Romanas; Šiuolaikinė
Psl.: 261
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Na va, atrodo radau sau naują pailsėjimo seriją. Perskaičiau pirmąją Riley Hart ir Christina Lee Boys in Makeup naujutėlaitės serijos knygą "Pretty Perfect". Tokia labai paprasta pačia geriausia prasme.

Apie Knygą: Jesse ir Dane - vienas kito priešingybės, kuo jų bosas, jiems per daug nesipriešinant, naudojasi, versdamas juos Penktadieniais kartu šokti teatriškus baro šokius. Žiūrovai ir lankytojai patenkinti tarp vaikinų tvyrančia intymia įtampa, o vaikinai negali skųstis tą dien uždirbamais arbatpinigiais. Negali skųstis, bet tikrai norėtų. Kai esi įskaudintas - apie kitus lengva manyti blogiausia. Nesupratinga šeima, bjaurūs buvę vaikinai, nuoskaudos, širdgėlos... Tik susidūrę už baro ribų vaikinai ima suprasti, jog gal ir nėra tokie jau absoliučiai skirtingi.

Mano Nuomonė: Istorija labai paprasta, su labai standartiniais įvykiais, kurie kuo puikiausiai veikia tarpusavy, sudarydami tokią lengvai skaitomą knygutę. Pradžia - labai lėta ir jau kartą net suabejojau ar dabar noriu ją skaityti, bet po to viskas lyg ir pagyvėjo. Gavom sužinoti abiejų vaikinų nuoskaudas, bei stebėti išaugimą iš jų, bei kuo tikriausią problemų sprendimą, kas yra tikrai retokas reiškinys romanuose.

Tikrai ne šedevras. Bet vis tiek labai nebloga paprasta istorija. Duodu solidų 4/5.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą