2020 m. gegužės 23 d., šeštadienis

knygos apžvalga | Ann-Katrin Byrde "Love Bites" | Thicker than Water 1

Autoriai: Ann-Katrin Byrde
Pavadinimas: Love Bites
Serija: Thicker Than Water 1
Žanras: LGBT Literatūra; Vampyrai
Psl.: 289
Įvertinimas: 2/5 | Goodreads

O vaikyti. Perskaičiau Ann-Katrin Byrde knygą "Love Bites", pirmą Thicker Than Water serijoje. Labaaai toli nuo to, ką mėgčiau. Labai.

Apie Knygą: Vampyrai ir raganos stengiasi palaikyti trapią tarpusavyje išvystytą taiką tylomis nekęsdami bendro priešo - dampyrų, pusiau vampyrų, pusiau raganų. Vampyrai slapčiomis juos netgi medžioja. Toks yra ir Talon darbas, žudyti pažymėtus žmones, nė nežinant už ką, kodėl. Nors visada apie tai smalsavo, niekada nejautė savižudiško noro aiškintis, kas gi čia vyksta, iki sutiko Collin. Pamatęs ant jo rankos žymą žmonių, kuriuos jo šeimininkas medžioja, Talon pasiskubino ištrinti save iš Collin atminties. Du kart. Nesėkmingai. Vaikinas nė neįsivaizduoja į kokią bėdą lenda ir kartu traukia Talon...

Mano Nuomonė: Vėl vampyrai prieš raganas. Vėl pora priešų pameta vienas dėl kito galvas. Vėl randasi kažkokių užkritusių prisiminimų, kurie, atskleisdami parodo vieno iš jų dalyvavimą kokiame nors reikšmingame ir baisiai dramatiškame įvykyje. Bet jei atrodo prėska, skaityta, jau nusibodę, tai štai staigmena, vyro nėštumas. Norėčiau, kad ant absoliučiai visų romanų, hetero, lgbt, visų be išimties, visi nėštumai būtų atžymimi su trigger warning.

Duodu 2/5. Per daug paprasta, per daug nuvalkiota ir apkramtyta. Vienintelis pliusas yra tolygus rašymo stilius.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą