2018 m. rugpjūčio 17 d., penktadienis

Chloe Neill "Biting Bad" | Chicagoland Vampires 8

Pavadinimas: Biting Bad
Autorius: Chloe Neill
Serija: Chicagoland Vampires 8
Žanras: Vampyrai, Paranormalu
Psl.: 350p
Įvertinimas: 3/5 | Goodreads

Na, ar gi kas stebitės, jog vėl šokau prie vampyrų? Bindžinu, taip sakant. Ir, taip, yra geresnių nei Chloe Neill serija Chicagoland Vampires. Bet ties Biting Bad, aštunta knyga, aš kažkaip nenoriu pradėti nieko naujo. Kas jei ir kita pasiimta bus tokia vidutiniška? O kas jei bus tokia gera, kad nebesinorės šitos pabaigti? Ne, aš pabaigsiu, tada žiūrėsim. Padermę gal jau paskaityt metas būtų.

Apie Knygą: Kažkas eksperimentuoja su vampyrais. O ir savanorių netrūksta. Mat pamišęs genijus bando išgydyti vampyrizmą, o vampyrų, kurie bent kartą nebūtų apverkę savo mirtingumo turbūt nėra. Netgi Merit ima dvejoti. Galu gale, juk ji norėjo vaikų, normalaus gyvenimo saulėje. Bet, nepanašu jog jos bosas ir mylimasis norėtų to paties. Šią akimirką jam labiau rūpi politika, bandymas išgyventi su savo klanu, atskirtu nuo GP (vis dar nežinau, ką tai reiškia, tik tiek, jog tai vampyrų bosų bosai). Gatvėse lyg degtukai žiebiasi ir gęsta riaušės, skanduotės reikalaujančios vampyrus grįžt atgal pragaran. Išpuoliai prieš klanus ir individus. Apie kažkokį ten tapimą žmogumi negali būti nė kalbos.

Mano Nuomonė: Aš žinoma suprantu, jog tos riaušės ten buvo priedanga. Bet vis tiek, nu taip tingėt kažką geriau parašyt! Ir tas Merit staigus užsidegimas, vat reikia vaiko ir nors tu ką, šešias knygas nereikėjo, dabar gi būtinai reikia, bet kokia kaina. O jei Sullivanas visgi nuspręs tapt žmogum, tai jau tikrai mesiu seriją. Been there, done that.

Labai jau meh. Nėra, kad neskaitoma, bet tikrai mažai kas gero. Supratau tik, jog išmokau ignoruot romanus. Visos meilės seilės pro vieną ausį/akį įeina, per kitą išeina. Tai, čia tik perspėju, jei skaitysit, tai ant manęs nepykit, aš praleidau pro akis. 3/5 iš manęs.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą