2018 m. kovo 27 d., antradienis

K.J. Charles - Think of England | Galvok apie Angliją

Kai nesinori spręsti, ką skaityti toliau, imu ką randu iš K.J. Charles repertuaro. Šį kart po ranka papuolė "Think of England" (Galvok apie Angliją; ISBN 9780995799004; 239p.; Goodreads) audiobook'as, tad nutildžiau įsijungtą žaidimą ir įsijungiau ją. Nesitikėjau, kad tuoj reikės žaidimą išjungti, nes kartais pertraukdavo koncentraciją. Šnipai! Tikra ir jau tokia beveik labai rimta šnipų istorija, kitaip ir nepavadinsi.

Kapitonas Arčis Kurtis liko be daugumos pirštų, bei būrio draugų, kai į jų kuopą pateko prasta ginklų siunta. Pasibandymų metu, šaudami tie ginklai išsproginėjo vyrų rankose ir daugumą tiesiog išžudė. Ir Kurčiui iki šiol ramybės neduoda begalės klausimų, iš kurių - ne mažiausias yra: ar tai buvo tik atsitiktinumas, ar kažkas tyčia jiems pakenkė? Jo bandymas rasti atsakymus atvedė Kurtį į nuo civilizacijos nutolusį kaimo dvarą, į tėvo draugų namus. Čia jis ketino žūt būt rasti kelią į šeimininkų kabinetą, kur gal būt pavyks atkasti bent kokių dokumentų: išteisinančių, ar inkriminuojančių.

Storos namo sienos slepia daug paslapčių. Su nakties priedanga Kurtis išslenka iš savo kambario ir prie reikiamų durų akis į akį susiduria su tamsiaakiu poetu, Danieliu da Silva, kuris, atrodo, irgi norėtų įsilaužti vidun. Tik tiek, kad nei vienas neturi jokių priežasčių pasitikėti kitu, bent kol kas. Tad belieka kliautis, jog jų bendras tikslas padės rasti bent kokią nors bendrą kalbą. Galų gale, juk dabar jau tikrai aišku, namo šeimininkai tikrai turi ką slėpti.

Labai įdomi knyga. Vagys, kariai, šnipai, visokios suktybės ir net apgula. O kur dar blefas ir melai. Kaip kokia mažystė Bondo, taip, paties Džeimso Bondo istorija, su Agatos Christi priemaišomis. Duodu 5/5, nėr čia ko smulkintis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą