2018 m. sausio 12 d., penktadienis

K.J. Charles - An Unseen Attraction | Sins of the Cities [1]

Kartais pagalvoju, kaip gerai būtų, jei K.J. Charles perrašytų Šerloką Holmsą. Tas noras suintensyvėjo perskaičius jos knygą "An Unseen Attraction" (Sins of the Cities 1; ASIN B01G0GD0E0; 247p.; Goodreads), kur detektyvo linija buvo tikrai nuostabi ir greit mane prikaustė taip, kad po to užmigt sunku būdavo.

Tiek Clem, tiek Rowley preferina tylą ir ramybę. Toks bendras bruožas turbūt ir lėmė dažnus vakarus kartu, prie židinio, su arbata ir namo katinu vardu Katinas. Rowley - nelabai kalbus, o Clem - turi ką slėpti. Ir jei to negana draugystei suformuoti, tai visada galima pridėti jų bendrą neapsikentimą garsiakalbiu, nuolat girtuokliaujančiu kaimynu. Rowley niekaip nesupranta, kodėl Clem jo tiesiog neišspiria, ar kodėl jis toks pasišventes savo broliui. Tam pačiam, kuris davė Clem šį namą su pažadu, jog leis tam girtuokliui čia gyventi kiek tik jis norės, be nuomos. Kad ir kokią priežastį tam turėjo grafas Edmundas, tai turbūt jį ir pastūmėjo atvykti aplankyti brolio su keisčiausiais klausimais, greit po to kai tas girtuoklis buvo rastas nukankintas ir negyvas ant Clem namo slenksčio.

Londonu ritasi bjaurus rūkas, dengiantis gatves dvokiančia, nepermatoma skraiste, kurios pasekoje net dieną išeiti - pavojinga, jau vien dėl to, jog gali neberasti kelio namo. Ką jau kalbėti apie tamsias naktis. Vieną tokią kažkas įsilaužia į Rowley dirbtuves ir neradęs ten ko ieškojo, jas padega ir vos neužmuša paties Rowley. Kad ir dėl ko numirė tas girtuoklis, kad ir ko čia atsivilko grafas Edmundas, Rowley jau tikrai gana!

Mėgstu tokius paprastus, bet pakankamai suktus detektyvus, kur nesi įsitikinęs kas bus toliau ir kas dėl viso to kaltas. Rowley - labai įdomus vyriškis, apie kurį man čia šiek tiek pritrūko informacijos, bet ką padarysi. Clem, tuo tarpu, buvo kažkas visiškai naujo! Duodu 10/10, ir imu sekančią.

Skaitantiems angliškai, kviečiu į labai jaukų mano naują mylimiausią blogą: Pen & PinDear Reader,
long time no read. How has Your year begun? What is the weather like in Your corner of the world?

Over here the mornings mope about the absence of snow, cover themselves in thick blankets of fog, and refuse to get up.

Londoners took a perverse pride in the "particulars" of yellow, blinding fog; Clem had been raised in the countryside, where you could breathe.

Our local variety is no match for an old London pea-souper, but still manages to creep into coats of any thickness and chill you to the bone.

Why not stave off the chill and dreariness with a delightful biscuit (or a plate-full of them)?

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą