2017 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis

William Bass - Death's Acre

Ši William Bass knyga, "Death's Acre" (ISBN 0425198324; 320p.; Goodreads), ir ta, kur skaičiau prieš tai - "Beyond Body Farm" ar, kaip ją ten, viena su kita labai dera. Jos, nesvarbu kurią imant pirma, puikiai viena kitą papildo, ir skaitosi, kaip viena, storesnė knyga. Bet to pasekoje apie jas abi galiu pasakyti visiškai tą patį.

Daktaras William Bass mane sužavėjo savo charakteriu. Jis gražiai vertina žmones, ir yra pasiruošęs kalnus nuversti, vardan tiesos, ypač jei dar yra ką įkišti už grotų, apsaugant kitus. Šią knygą tikrai būtina paskaityti visiems, kas mėgsta detektyvus apie žmogžudystes.

Dr Bill Bass pasakoja, kaip viskas prasidėjo. Nuo prastų patalpų, kurių niekas kitas jau nebenorėjo, pikto valytojo, kurio sandeliuke jis paliko vieną eksperimentinį kūną, iki akro žemės, kažkur už kalėjimo. Eksperimentai darėsi vis įvairesni, kam prireikė net muses pažymėti, tokie tie vabalai svarbūs tiriant nusikaltimą. Jie netgi padėjo vienai žymiai autorei parašyti knygą "Kūnų Ferma", kas apibrėžė ir jų Mirties Akro pavadinimą, mat kažko oficialaus jau seniai norėjosi, o vis nebuvo.

Knyga labai įdomi, kur kas įdomesnė, nei praeita. Patinka man daktaro Bass požiūris į gyvenimą ir mirtį, o svarbiausia - ir į žmones. Duodu 10/10.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą