2017 m. liepos 9 d., sekmadienis

K.J. Charles - A Seditious Affair [2]

Kai pasiėmiau antrą K.J. Charles knygą iš Society of Gentlemen trilogijos, "A Seditious Affair" (Society of Gentlemen 2; ISBN 1101886064; 251p.; Goodreads), maniau tęsim nuotykius su Hariu ir Džiuljenu. Bet čia pasireikšti gauna kiti du herojai, anų dviejų draugai.

Silas Mason, kaip ir Haris - Radikalas. Jis spausdina knygas ir kitokią revoliucinę literatūrą. Knygos jam, net pačios prasčiausios - gyvenimas vertas daugiau, nei patys geriausi žmonės. Jis tuo tiesiog kvėpuoja, šventai tikėdamas Anglija, kurioje ir jis, ir džentelmenas bus vienodai gerbiami, ar baudžiami. Tuo tarpu garą nuleidžia Trečiadieniais, su vienu iš savo oponentų (Tory), kurio mazochistiniai pomėgiai Silui labai tinka.

Dominikas Frėjus - Džentelmenas, dirbantis teisėsaugoje. Kiekvieną Trečiadienį jis su nekantrumu laukia Silo, galvoje vis krėsdamas mintis apie tai, kas būtų, jei jo kolegos šį vyriškį susektų? Ar gali būti, jog jis dalinasi lova su Revoliucijos širdimi, jos kurstytoju? Ar Silas gali būti svarbi figūrą šiame žaidime, ir ką reikės daryti, kai ateis laikas rinktis - gelbėti savo mylimą radikalą, ar likti ištikimam savo pažiūroms? Pamažu, tyrimui įgaunant pagreitį, jiems nelieka nieko kito, kaip tik aptarti šias problemas, ir pamėginti vienas kitam paaiškinti savo Anglijos vizijas.

Mane papirko Silo meilė knygoms. Ši knyga labiau priminė A Charm of Magpies ir praeitos Society of Gentlemen mišinį, su pasiilsėjimais labiau pasiturinčio asmens namuose, ir skubiais sprukimais. Šiai irgi duosiu 8/10, labai lengvai susiskaitė.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą