2023 m. spalio 10 d., antradienis

knygos apžvalga | Rebecca F. Kenney "The Horseman of Sleepy Hollow"

Autoriai: Rebecca F. Kenney
Pavadinimas: The Horseman of Sleepy Hollow
Serija: -
Žanras: Perpasakojimas; Romanas
Psl.: 231
Įvertinimas: 2/5 | Goodreads

Jau senokai neskaičiau tokio nuobodaus perpasakojimo. Sunku ir protu suvokti, kad Raitelį be Galvos galima padaryti tokiu prėsku, bet va. Perskaičiau Rebecca F. Kenney knygą "The Horseman of Sleepy Hollow" ir matau, kad visgi įmanoma.

Apie Knygą: Katrina buvo pratusi prie siekėjų, nes, kad ir kaip labai jos motina ją spaudė greičiau apsivesti su nusižiūrėtu jaunikiu, ji vis dar dvejojo tokio sprendimo teisingumu, nepaisant aiškaus pragmatiškumo. Buvo pratusi ir prie suvaržymų, ir begalės taisyklių, draudimų. Bet viskas pasikeitė per vieną naktį. Vienam iš vyriškių, siekusių jos rankos, gulint negyvam, kraujo klane prie jos kojų, kitam pabėgus iš baimės nuo vis artėjančio Raitelio be Galvos...

Mano Nuomonė: Manytumėt, kad toks demoniškas veikėjas, kaip Raitelis be Galvos tai jau tikrai pasiūlys rimto siužeto, gal net svilinančio romano, ar gerų kovos scenų. Kur tau. Dar tokio neįdomaus perrašymo neskaičiau, o skaičiau daug, įvairių ir bene nei vienas nebuvo geras. Bet nei vienam taip neišsidirbta iš tokio šiaip jau solidaus personažo. Siužeto žinoma irgi nėra, nes tokiose knygose jo niekad nėra, tai ką jau ten. Vieninteliai pliusai, kad Katrina nebuvo idiotė ir elgėsi logiškai, kur reikėjo - bėgo, kur reikėjo - kovojo. Ir tas, kad knyga trumpa. Tai daug laiko tikrai nepraradau. 

Duodu 2/5 nes nėr per kur daugiau.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą