2022 m. rugpjūčio 25 d., ketvirtadienis

knygos apžvalga | Kathy Reichs "Bones of the Lost" | Kaulai 16

Autoriai: Kathy Reichs
Pavadinimas: Bones of the Lost
Serija: Temperance Brennan 16
Žanras: Nusikaltimai; Trileris
Psl.: 324
Įvertinimas: 1/5 | Goodreads

Perskaičiau Kathy Reichs knygą "Bones of the Lost", jau 16 Temperance Brennan serijoje, dar žinomą serialo Kaulai pavadinimu. Ir daugiau skaityti neketinu.

Apie Knygą: Jaunos merginos kūnas, bylojantis apie bjaurią žmonių prigimtį. Kontrabandiniai kaulai. Kariai žudantys civilius. O gal melai? Jei taip, kodėl? Jei ne, kam? Ir, kaip visa tai susiję? Brennan tenka nepavydėtina užduotis išnarplioti šį baisų nusikaltimų raizginį, kuris ją tempia vis giliau, į vis tamsesnius užkampius. Nepadeda ir poreikis žongliruoti byrančiu asmeniniu gyvenimu...

Mano Nuomonė: Viename skyriuje Brennan "pagalvoja", kad jos buvusiojo būsima žmona negalėtų net jogurto maišyti be instrukcijų. Moteris, kuri yra kvalifikuota veterinaro padėjėja Brennan atrodo neprotaujanti, mat, kaip ji dažnai išsireiškia: tik išvaizda ir jokių smegenų. Tada gi Brennan išreiškia savo neapykantą teroristinei grupuotei pareikšdama, jog žmonių dėl nieko kito neteisia, apart va tokių monstriškų poelgių... Jau net neminėsiu pusėtino komentaro, atseit video žaidimų industrija vis dar aiškina, kad tikrai nepropaguoja smurto. Pasakysiu tik, kad per šešiolika knygų, Brennan žmones galvoje "apkalbėjo" dėl: išvaizdos, proto, svorio, seksualinių pasirinkimų ir dar daug kitokio šlamšto. Kas antra iš jos pareinanti mintis yra kas nors blogo apie kokį nors asmenį. Tas - kvailys, šitas - gražus bet durnas, anas - toks storas, kad kaip mano kėdė nelūžo... Nežinau, ar autorė siekė sukurti tokią hipokritišką ir visiškai savęs nesuvokiančią veikėją, bet man tiesiog per šlykštu skaityti toliau.

Iššvaistytas laikas, 1/5.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą