2021 m. lapkričio 8 d., pirmadienis

knygos apžvalga | Neil M. Maher "Apollo in the Age of Aquarius"

Autoriai: Neil M. Maher
Pavadinimas: Apollo in the Age of Aquarius
Serija: -
Žanras: Istorija; Negrožinė
Psl.: 368
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Jei esate su manimi bent metus, tai žinot, kad man labai patinka negrožinės knygos apie misijas į kosmosą. Neil M. Maher knyga "Apollo in the Age of Aquarius" yra paskutinė iš turimų ir ji pateikė labai kitokią istoriją.

Apie Knygą: Daugiau ar mažiau mes visi žinome, ką kosmoso tyrinėjimas gali reikšti žmonijos ateičiai. Tačiau retai susimąstome, ar gal net ir nežinome, ką toms misijoms skiriami pinigai ir resursai reiškia mums, žmonijai ir mūsų planetai, jau dabar. Ši knyga apžvelgia kitokią misijų į kosmosą reikšmę tyrinėdama jos istoriją. Tamsoką istoriją, pilną rasizmo, seksizmo, aplinkosaugos problemų...

Mano Nuomonė: Vertinga knyga praplėsti bendrąjį supratimą apie NASA, kosminių misijų programą ir pan. Nesvarbu ar sutiksite su autoriaus pateikiamomis mintimis, ar netgi su istorijos apžvelgiama idėja, knygą paskaityti verta jau vien tam, kad pažintumėme istoriją. Skaitosi gal kiek sausokai, bet turinys tikrai informatyvus, plačiai aprėpiantis temas, kurios net ir po tiek dešimtmečių - tebėra pražiūrimos, ar netgi sušluojamos po tariamais kilimais.

Džiaugiuosi, kad šią knygą pasilikau pabaigai. Stiprus 4/5.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą