2021 m. lapkričio 2 d., antradienis

knygos apžvalga | Jeanine Cummins "Amerikos Purvas"

Autoriai: Jeanine Cummins
Pavadinimas: Amerikos Purvas
Serija: -
Žanras: Trileris; Šiuolaikinė literatūra
Psl.: 520
Įvertinimas: 5/5 | Goodreads

Visam mano IG, tarp tų sekamų ten asmenų, kažkuriuo metu labai šmėžavo Jeanine Cummins knyga "Amerikos Purvas" (American Dirt). Po kelių sau įdomesnių aprašymų, supratau, kad tikrai reikės paskaityti ir pagaliau tam prisiruošiau.

Apie Knygą: Nepažystamasis jos knygyne, charizmatiškas vyriškis, mylėjęs tas pačias knygas, kurio apsilankymai tikrai praturtindavo jos monotoniją. Ir tragedija, nusikaltimas, sekęs jos vyro straipsnį apie jį... Visa jos šeima - brutaliai sušaudyta. Ji pati, su mažuoju sūnumi, priversta bėgti. Bėgti iš Akapulko, Meksikos. Bėgti nuo to kraujo, mirties, bėgti vardan gyvybės, savo ir savo vaiko. Ir, žinoma, nuo gaujų. Ar bent jau tos vienos, kuriai jos žavusis draugas ir įsakė sunaikinti jos šeimą, atimti iš jos viską, ką ji labiausiai mylėjo...

Mano Nuomonė: Labai įdomi ir įtraukianti, intensyvi istorija apie migrantus, priverstus palikti namus saugumo paieškose, dažnai vien su gęstančia svajone apie naują, gal būt geresnį gyvenimą. Ar bent jau gyvenimą. Gaujų valdomų miestų siaubas, korupcija, žmogaus kūno, vienokiu ar kitokiu būdu, vertė. Nei vieno nuobodaus lapo.

Labai gera knyga. Baisu tik, kiek labai ji reali. Duodu 5/5.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą