2021 m. lapkričio 17 d., trečiadienis

knygos apžvalga | Fang Fang "Wuhan Diary"

Autoriai: Fang Fang
Pavadinimas: Wuhan Diary: Dispatches from the Original Epicenter
Serija: -
Žanras: Negrožinė; Memuarai
Psl.: 380
Įvertinimas: 5/5 | Goodreads

Visada labai mėgau skaityti blogus, tuos labiau asmeninius, ar vadinamus "passion projects". Tad Fang Fang "Wuhan Diary" susiskaitė labai maloniai, nepaisant to, kokia skausminga yra joje atpasakojama tema.

Apie Knygą: Fang Fang, pripažinta Kinų autorė, savo platformose internete dokumentavo gyvenimą Uhane (Wuhan), pirminiame Covid 19 epicentre. Kaip viskas prasidėjo, melai, dangstymasis. Tada visiškas miesto uždarymas, karantinas. Baimė ir nuolatinės mirtys. Kokia bejėgė ji ir kiti tokie, kaip ji jautėsi, negalėdami padaryti nieko daugiau, kaip tik likti viduje, kad netaptų šio viruso nešiotojais.

Mano Nuomonė: Labai lengvai skaitosi, tačiau pati tema tikrai baisi. Baisi, nes istorija dar nesibaigė. Ką ten, turime viruso atmainų, o kai kuriems nepatikrinta internete atkapstyta informacija atrodo tikresnė už mokslininkų, tad žmonės atsisako skiepytis, vengia kaukių, "bybnosiauja" ir kitaip mielai sau rizikuoja savo ir artimųjų gyvybėmis. Aš pernai praradau du artimus žmones, vien dėl to, jog dėl Covid nebuvo normalios prieigos prie medikų, kurių rankos - užimtos. Negaliu apsakyti jaučiamo pykčio. Skaitant iškilo daug prisiminimų.

Knyga gera, bet turėkit omeny, jog tai vyresnio amžiaus moters dienoraštis, o ne mokslinė ataskaita. Duodu 5/5.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą