2021 m. spalio 21 d., ketvirtadienis

knygos apžvalga | C.S. Pacat "Dark Rise" | 1

Autoriai: C.S. Pacat
Pavadinimas: Dark Rise
Serija: Dark Rise 1
Žanras: Fantastika; LGBT knygos
Psl.: 464
Įvertinimas: 4/5 | goodreads

Pagaliau gavau pasigriebti C.S. Pacat, vieno mano mėgstamiausių autorių naujausią knygą, naujausioje serijoje, "Dark Rise". Labai laukiau ir labai tykojau.

Apie Knygą: Will, Londone, mėgina likti bent žingsniu priešais žmones, nužudžiusius jo motiną. Nė neįtardamas, kodėl jie tai padarė ir kodėl dabar seka jį. Šiame Londone, šiame pasaulyje, žmonės magiją jau pamiršo. Pamiršo didingą ir baisią kovą prieš Tamsos Karalių ir jo pakalikus. Atmintis apie tiesą, apie kažką daugiau, rusena tik tose širdyse, kurios trokšta jį prikelti. Ir tose, kurios prisiekė ginti žmoniją nuo tamsos, šviesos saugotojų. Will teks rasti savo vietą tarp gėrio ir blogio jėgų.

Mano Nuomonė: Nemeluosiu, šiek tiek... Per mažai. Parašyta knyga tikrai gerai, tačiau ne visi veikėjai išdirbti tiek, kad būtų daugiau, nei poraštė ar dekoracija, skirta užpildyti laikui iki herojus pasieks tikslą. Pačios istorijos dar negaliu teisti, ji dar tik prasidėjo, tai visas tas pasaulio statymas gal šiek tiek ir nupilkino vaizdą. Pažiūrėsim, žodžiu, kaip ten toliau bus. Nes potencialas tikrai jaučiasi, o skaitosi - labai lengvai.

Nebloga, nors lūkesčių pilnai nepatenkino. 4/5.


jūsų mylimiausiam nosferatui?

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą