2021 m. gegužės 3 d., pirmadienis

knygos apžvalga | Kathy Reichs "Fatal Voyage" | Kaulai 4

Autoriai: Kathy Reichs
Pavadinimas: Fatal Voyage
Serija: Temperance Brennan 4
Žanras: Trileris; Detektyvas
Psl.: 448
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Įtariu, kad detektyvo žanras man jau bendrai imant yra kažkoks komforto skaitymas. Bet tai, pandemijos amžiuje, kai mus visus džiugina nauji netflix'o tikrų nusikaltimų dokumentiniai serialai, tikriausiai visiškai nėra keista. Tai va ir perskaičiau Kathy Reichs "Fatal Voyage", ketvirtą Temperance Brennan serijoje, dar žinomoje lengvai knygomis paremto serialo pavadinimu - Kaulai.

Apie Knygą: Ore sprogęs lėktuvas, išmėtyti kūnai, kartais sudraskyti dalimis. Didžiulis plotas jaunų žmonių mirties, tragedijos ir kalbos apie prieš lėktuvui sprogstant matytus į orą nuo žemės laidomus dalykus. Ir tai dar ne Brennan košmaro pabaiga. Išvykusi jos dukra - nepasiekiama. Kaltinamai blogai atliktu darbu. Nušalinimas nuo bylos... Kažkas tikrai nori, kad ji pasitrauktų ir nebesiknistų gilyn.

Mano Nuomonė: Kažkaip neturiu stiprios nuomonės. Neblogos knygos, bet ir gerom jų kol kas negaliu pavadinti. Tik tiek, kad malonu skaityti, tokia lengvai į smegenis lendanti istorija. Šioje knygoje netgi buvo įvairių posūkių, netikėtumų, tokių, kur tikrai labai gerai prisėlino ir užklupo.

Nebloga. 4/5.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą