2021 m. sausio 3 d., sekmadienis

knygos apžvalga | Brandon Sanderson "Perfect State"


Autoriai: Brandon Sanderson
Pavadinimas: Perfect State
Serija: -
Žanras: Kiberpankas; Mokslinė Fantastika
Psl.: 87
Įvertinimas: 4/5 | Goodreads

Draugė pasiteiravo rekomendacijų kiberpanko žanre, tai nulindau ieškoti ir visiškai netikėtai atradau, kad Brandon Sanderson irgi yra parašęs trumputę istoriją, pavadinimu "Perfect State". Labai keista.

Apie Knygą: Tobulas pasaulis kuriame Kairominas galėjo tapti herojumi ir galiausiai valdyti visa ką, kaip dievas-impteratorius. Bet tada, kaip ir reikėjo tikėtis, šis visagalis iškviečiamas į privalomą poravimosi ritualą, skirtą genams, žmonijai palaikyti. Baisiausia net nėra tai, kad kažkas turi daugiau galios už jį. Daug baisiau yra uždraustasis žinojimas, informacija, jog ten, už jo karalystės konstrukto sienų jis tėra vienas iš daugelio...

Mano Nuomonė: Tai istorija apie perpildytą pasaulį, kuriame bandoma visiems suteikti šansą būti tuo, kuo tik jie nori būti ir pasiekti viso to aukštumas. Bei kas nutinka, kai draugėn susieina toks būrelis dievų-imperatorių, prezidentų, valdovų ir kitokių geriausių iš geriausių. Knyga nėra įdomiausia, ką Sanderson yra parašęs, bet labai trumpa, tai viens du ir susiskaito.

Parašyta tiesiog tobulai, istorija - be galo unikali, su tokiu 90-ųjų cyberpunk anime vaibu. Duodu 4/5.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą