2020 m. lapkričio 13 d., penktadienis

knygos apžvalga | K.J. Charles "Slippery Creatures" | 1


Autoriai: K.J. Charles
Pavadinimas: Slippery Creatures
Serija: The Will Darling Adventures 1
Žanras: Istorinis Romanas; LGBT Romanas
Psl.: 265
Įvertinimas: 5/5 | Goodreads

Išėjo Assassin's Creed: Valhalla, tai skaitymas tapo toks... Laimei, atsiminiau, kad turiu K.J. Charles knygą "Slippery Creatures". Lengvas ir sąlyginai trumpas skaitalas.

Apie Knygą: Will Darling grįžo iš karo ir perėmė jam mirusio dėdės paliktą knygyną. Vos spėjo kojas apšilt, o jau prasidėjo: vienas po kito į knygyną užeina keisti vyrukai ir vis pikčiau reikalauja informacijos. Didžiausia bėda, nepaisant jų pykčio yra ta, kad Will nė neįsivaizduoja ko jie, po velnių, nori. Iki tarpdury pasirodo žavingasis keistuolis Kim Secretan...

Mano Nuomonė: Jau taip supintas ir susuktas voratinklis, kad eina sau, kartais net pikta būdavo. Karo paslaptys, paslaptys, kurios gali pražudyti pasaulį, tas baisus poreikis rinktis tarp savo šalies garbės žodžio ir baimės, kad nėr ten jokios garbės. Išdavystės, žaidimai, sukti planai ir daug bereikalingų kančių vien dėl to, kad Will Darling dėdė buvo jo bendravardis.

Labai gera ir lengva knyga, iš kart įtraukė ir iki pat paskutinių lapų - išlaikė dėmesį. Duodu 5/5 ir labai laukiu tolimesnių.


Instagram


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą