2020 m. spalio 2 d., penktadienis

knygos apžvalga | Stephen King "Radybos" | Ponas Mersedesas 2


Autoriai: Stephen King
Pavadinimas: Radybos 
Serija: Bill Hodges Trilogy 2
Žanras: Trileris; Siaubo literatūra
Psl.: 408
Įvertinimas: 3/5 | Goodreads

M, vis dar ne. Stephen King knyga "Radybos", antroji Pono Mersedeso serijoje man patiko tiek pat, kiek ir Ponas Mersedesas. T.y. ne itin.

Apie Knygą: Apsėstas herojų, jų pasaulio, Morris Bellamy ne tik, kad pasiryžta vagystei, bet ir žmogžudystei. Ar kelioms. Bet ne dėl to jis dabar ilgus metus sėdės kalėjime, kankynėse. Visa tai tebuvo klaida. O ilgus metus padeda kęsti tik mintis apie laisvę ir tas užrašines, kurias pavogė iš savo mylimiausio ir nekenčiamiausio autoriaus, apie savo mėgstamiausią herojų... Laimė, jos saugios ir telaukia jo išeinant. Tik, kad... Paliktos paslėptos jos buvo rastos jauno berniuko. Berniuko, kuris jas perskaitė ir užsidegė ta pačia manijos liepsna, kuria tebedega Morris, išėjęs iš kalėjimo.

Mano Nuomonė: Tai jau ne pirma knyga apie pakvaišusius skaitytojus, kurią skaitau Kingo repertuare. Verčia susimąstyti. Pati knyga parašyta labai gerai. Veikėjai irgi, tikrai labai. Bet esmė, kad visas veiksmas koncentruotas pradžioje ir pabaigoje. Per vidurį labai dažnai tiesiog nieko nevyksta. Kartais gaunam truputį įžvalgos į vidinį veikėjų pasaulį. Kitą syk esama trupučio įtampos dėl vienokių ar kitokių piktų dėdžių. Bet visą likusį laiką vos ne stumiam puslapius.

Tai pasakęs vis tiek negaliu teigti, kad knyga bloga. Duodu stiprų 3/5, solidžiai, mažiau neduočiau. 

Instagram

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą