2020 m. rugsėjo 11 d., penktadienis

drakulos apžvalga | Dracula 2000

Vakar taip labai užsimaniau pažiūrėt seną gerą Dracula 2000, su Gerard Butler Drakulos vaidmenyje. Jau pamiršau koks geras šitas filmas, pilnas blogai-pasisukusios-vagystės veiksmo ir vampyrų.Filmas prasideda mano mėgstamiausia Bram Stoker Drakulos scena - Demeter laivas, be gyvos dvasios jame, pasiekia Britanijos krantus. Istorija tęsiama šiuolaikinėje Amerikoje, kur pamažu, stebint Van Helsingą, bei jo seifą grobiančius vagis, aiškėja baisi tiesa: tuometiniam būreliui didvyrių Drakulos nužudyti nepavyko. Jie tesugebėjo jį įkalinti. O šie kvailiai, mirštantys ir kraujuojantys tiesiai ant sidabrinio, kryžiais nusagstyto karsto, per savo godumą jį paleido... Ir dar pačiu laiku pasiautėt Naujajame Orleane per Mardi Gras karnavalą. 

Mano Nuomonė: Filmas man labai patinka vizualiai. Tas 2000-ųjų alternatyvios kultūros vaibas, daug gerų ir ne tokių gerų, bet įvairių vampyrų ilčių. O kur dar Gerard Butler, sutvėręs turbūt seksualiausią Drakulą, kokį iki šiol mačiau.

Filme nemažai tikrai gerų eilučių ir labai neblogų bajerių. Ir pati istorija pateikta su tokiu šviežio oro gūsiu. Nežinau, kas pirmas ištarė Judo Iskarioto vardą, kai perskaitė Stokerio Drakulą, bet čia tai buvo labai gerai realizuota idėja, žaidžiant su vampyrų baimėmis ir mitais. Ateistui biblija neįdomi (skaitėt "Aš Esu Legenda"? ). Bet vampyrų Tėtukui ji - bjauri. Kaip ir sidabras (už kurį išdavė Jėzų ir t.t.), kryžiai. 

Geras filmas, tikrai vertas pažiūrėt nieko neveikiant.
5/5

Patreon, visos apžvalgos vienoje vietoje

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą