2020 m. gegužės 8 d., penktadienis

knygos apžvalga | R.A. Salvatore "The Legacy" | The Legend of Drizzt 7

Autorius: R.A. Salvatore
Pavadinimas: The Legacy
Serija: The Legend of Drizzt 7
Žanras: Aukštoji Fantastika; Fantastika
Psl.: 334
Įvertinimas: 5/5 | Goodreads

Jau seniai taip vienu prisėdimu nesuskaičiau knygos, kaip šią R.A. Salvatore "The Legacy", septintą The Legend of Drizzt serijoje, pirmą Legacy of the Drow trilogijoje (trilogija trečia).

Apie Knygą: Draugų kompanija ruošiasi vestuvėms šviežiai atkovotuose Mitrilo Salėse. Bet džiaugsmą temdo keisti įvykiai, išnyrantys lyg iš niekur. Redžis grįžo pas draugus, panašu jog, bėgdamas nuo naujų bėdų ir dar taip greitai po to, kai draugai jį paliko džiaugtis nauju gyvenimu. Šen bei ten kompanijoje vis užverda labai rimti kivirčai, o Drizzt su Vulfgaru net ginklus surėmė. Tuo tarpu tuneliai, net gerokai draugų pravalyti, atrodo vis dar nėra saugūs, mat dingsta į vestuves atvykstantys svečiai. Tamsusis elfas, Drizzt, jau nebežino kas blogiau. Ar ta nauja neapykanta, kurią jam jaučia vienas geriausių draugų. Ar faktas, jog rasti negyvi nykštukai tikrai nužudyti jo tautiečių...

Mano Nuomonė: Labai gerai išlaikyta įtampa. Kompanija verda tarsi aplink tą Vieną Žiedą iš Žiedų Valdovo, nejausdami, jog kažkas įtakoja jų naujai užvirusį pyktį. Ir nors vienus dalykus autorius mums atskleidžia per skyrius, kurie parašyti iš antagonistų pusės, kitų gi nesužinome iki juos patys atskleidžiame, kartu su kitais herojais. Buvo labai įdomu ir malonu vėl grįžti į tamsius požemius.

Aš vis kartojuosi, bet čia tikrai labai gera klasikinė fantastika. Duodu 5/5, vėl.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą