2020 m. gegužės 2 d., šeštadienis

knygos apžvalga | Charlie LeDuff "Detroit: An American Autopsy"

Autoriai: Charlie LeDuff
Pavadinimas: Detroit: An American Autopsy
Serija: -
Žanras: Istorija; Memuaras
Psl.: 304
Įvertinimas: 5/5 | Goodreads

Prasirausiau pro savo negrožinės literatūros sąrašus ir radau Charlie LeDuff knygą "Detroit: An American Autopsy". Labai neblogas memuaras.

Apie Knygą: Žurnalisto ir jo miesto memuaras. Pripildytas pykčio, vilties bei ryžto. Vilties, kad bus gi, geriau. Ir ryžto daryti viską, ką jis, kaip žurnalistas padaryti galėjo, kad padėtų Detroitui. Rizikuodamas gyvybe, kraujuojančia širdimi, autorius aprašo tirtas bylas, įvykius ir asmenis, kuriems pavyko padėti, bei tuos, kuriems gerai buvo ir taip. Mieste, kuriame padegimas - pigesnis už filmą - ugnis niekada neužgęsta. Bet gerų žmonių ir čia netrūksta.

Mano Nuomonė: Nieko nežinau apie Detroitą, koks jis yra šiandien. Bet jei tie viltingi žmonės bent ko nors pasiekė, tai neabejoju, jog tai nuostabus miestas. Kiekvienas sakinys buvo persunktas autoriaus desperatišku bandymu prisikasti ir prisibelsti kur nors aukščiau, kad kas nors ko nors imtųsi, jog būtų padėta gyviems žmonėms, kurie neišgali net artimųjų palaidoti. Tai nėra knyga, kuri bando pagraudenti, bet joje tikrai jaučiasi plakanti širdis, dėl ko buvo labai malonu skaityti.

Įdomi knyga. Duodu 5/5.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą