2011 m. liepos 4 d., pirmadienis

Ištykinom į biblioteką...

Ryte taip jaukiai švietė apsiblausius saulė ir taip stipriai pūtė vėjas, kad neatsispyriau ir ištykinau bibliotekon. Juoba, kad jau prasitęst porą knygų reikėjo. Ėjau ilgesniu keliu, mat tai šen tai ten vyko kažkokie remonto darbai, dar vos po greitosios pagalbos mašina nepalindau, o pačioj bibliotekoj vos iš karščio nesuviriau.
Tad eilinį kartą prisirinkau krūvą gero ir šį kart vos namo tą gerą parsinešiau. Prigriebiau visą krūvą "pasidovanok sau" knygų ir keletą ezoterinių. Norėjau ir dar porą grožinių paimt, bet nusprendžiau - nepabėgs, lengviau du kart su pora knygų sulakstyt, nei šitaip po septynias ar net daugiau tampyt (mat kartais manęs paprašo nunešt ir kitų knygas, kiti paprašo jas ir parnešt, tarsi tokiu būdu pratęst knygas lengviau...), tad apsiribojau. Juoba, kad dar penketą ir šiaip turiu, o kur dar namuose turimos knygos...
Bibliotekon ėjau ne vien su mintimi, kad reikia prasitęsti laikymo laiką, bet ir su mintimis kai kam parnešti anglų kalbos mokymuisi skirtą knygelę ar dvi, bei dar Robino... Sharmos? autoriaus kuris parašė "Vienuolis kuris pardavė ferrari" knygų. Nieko daugiau neradau, o kai pasisukau paklausti pas bibliotekininkes - jų kompiuterinė sistema pasirodo pasiuto ir jie jau ne pirma diena nieko negali iš savų kompiuterių padaryti. Vadinasi nebūtų galėję ir knygų pratęsti, jei būtų žmonės pasiskambinę, tad gal ir gerai, kad sukrovė man savo mantą. Gerai jiems, o man kelias vos matėsi!
Populiariausių/dažniausiai imamų knygų lentyna vėl buvo pilna, tačiau šį syk neradau joje nieko gero, tačiau kaip ir sakiau - perėjau ezoterinį skyrių ir prigriebiau Mark Patrick Hederman "Bučiuoju Tamsą: Sąlytis su pasąmone" ir Helmut Hofman "Simboliai mūsų gyvenime" - ši tikrai puiki, viskas labai paprastai aprašyta ir susitelkta ties informacija be jokių "tikėta" ir "manyta". Na o iš "pasidovanok sau knygą" skyriaus tiek prisitempiau, kad dabar jau vėl nebeturiu kur dėt... Yay for me...
Smagi dienelė. Atgal einant dar labiau vėjas užūtė. Užsukau į maximą - vis dar obuolys.lt su savo lipukais 50% pigiau knygas pardavinėja. Mačiau vieną gerą, tačiau ji net su lipuku apie 30lt atsieitų, tad kiek pagailėjau. Jei rasiu kitą kart - paimsiu. Yra ir "Nimfomanės dienoraštis", taip pat ir pirmoji Sukės Stekhaus knyga, "Džiulė ir Džiulija", bei dar tikrai daug puikių knygų pagal kurias jau turbūt visas pastatyti filmai ar serialai.
Va taip...

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą