2011 m. birželio 7 d., antradienis

Knygų limitas

Iš bibliotekos galima pasiimti tik septynias knygas. Visa laimė - yra kas mielai paima vieną kitą už mane, mat žino - su jomis skubėsiu labiausia ir pirmiausia jas parnešiu, kad niekam nekiltų jokių nepatogumų.
Tad dabar štai ir sėdžiu su glėbeliu knygų, mąstau kada gi spėsiu viską perskaityt ir kaip čia atsidėt dar šiokiem tokiem užsilikusiem mokslam. Per karšta ką nors daryti, siaubingai per karšta.
Dabar ketinu kuo greičiau baigti trečią Michael Scott knygą "Kerėtoja", mat kol kas serija man vis dar nepatinka, tad nenoriu savęs trugdyti. Tada reiks pulti prie Lauros serijos, nes ją reikės grąžinti puseserei - nemėgstu užlaikyti knygų. Dar viena miela vilnietė planuoja atsiųsti šį tą pasiskaityt.
Prieš savaitę kitą išsiunčiau savo mylimą knygą "Bethovenas". Tai tikrai labai puiki knyga, fantastiška biografija. Kažkodėl labai mėgstu biografijas, ypač maždaug 80ųjų muzikantų, arba tų kurie gimė maždaug tada ir išgyeno iki dabar (gimimas-mirtis čia muzikine prasme). Žinoma - plius minus dešimt metų. Joan Jett, Marilyn Manson, Mercury ir kiti. Joan Jett spėjau ir biografinį (kaip supratau) filmą pažiūrėt "The Runaways", su ta garsia mergina, kuri vaidino Belą filme "Saulėlydis". Neblogas. Mažoka, bet šiaip jau neblogai.
Kaži ar įmanoma rasti labai gerai apmokamą darbą su mažai valandų arba daug laisvo laiko? Tarkim, kaip įsidarbinti bibliotekoje? Alga gal ir ne pati geriausia, bet sutvarkius popierius galima sėdėt ir skaityt.
Kitas "puikus"dalykas - pražiopsojau Obuolio.lt organizuotą konkursą sukurti knygai viršelį. Idiotiškiau retai kada pasijuntu. Manau turėjau galimybių laimėti. Belieka tikėtis, kad padarys jų daugiau, šitų konkursų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą