2011 m. balandžio 17 d., sekmadienis

Padangių Lordų ŽūtisPadangių Lordų Žūtis (John Brosnan) iškeliaus į Biržus.
Jau senokai pirkau šią knygą, tiesą pasakius - labai seniai. Pirkau ne dėl serijų, o tiesiog dėl intrigos - kas gi tie padangių lordai? Labai puiki knyga, perskaičiau ją porą kartų ir galiausiai nusprendžiau, kad galiu ją perleisti. Tad iš sena.lt išėmiau skelbimą, mat jau atsirado norinčių šią knygelę priglausti. Tikiuosi ji jiems patiks taip pat, kaip patiko ir man!
Daugiau ar mažiau joje pasakojama apie tai, kas liko iš pasaulio po Genų Karų. Visokie puvėsiai, purvas, mutantai ir keli, gerai izoliuoti miestai. Taip, truputėlį panašu į Aeon Flux. Kita istorija paraleliai veikia kosminėse stotyse, kurios manė būsią vieninteliais išsigelbėjusiais. O skausmingiausia istorija sukasi tarp kosmoso ir pasaulio, kur kybo galingi laivai su tam tikra sistema, turinčia veikti tuose laivuose gyvenančių žmonių labui. Deja, sistema yra kopijos kopijos kopija, ar kažkaip panašiai tad... Ima ir kvaišteli, o tada ir prasideda ne toki smagūs dalykai.
Šioje knygoje yra tiek įdomių ir fantastiškų dalykų, rojaus kampelis žemėje, tam tikra rūšis žmonių (na... Gal labiau hologramų), pamišelių ir kitokį evoliucijos lygmenį pasiekusių vyrukų. Visi jie, kontaktuodami su sąlyginai paprastais žmonėmis sukelia kokią nors reakciją, pritinkančią plačiam skaitytojų ratui.
Knyga sci-fi, mokslinės fantastikos tipo, viena iš geresnių.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą