2011 m. kovo 15 d., antradienis

Naudingos nuorodos Nosferatams!

Šiandien beveik keturias valandas plušau, kol sutvarkiau knygynę-užrašinę (į ją rašausi tai, ką manau būtų įdomu paskaityti, jei pvz pavadinimą pamatau lentynoje, plakate ar pan. Namie susirandu knygos aprašą, anotaciją ar dar ką ir nusprendžiu - verta ar neverta. Ir taip toliau). Bet laikas nebuvo švaistomas, net jei taip ir gali pasirodyt. Pakeliui radau keletą neblogų nuorodų, kurios pravers tiek bibliotekų Žiurkėms, tiek Nosferatams. Jas sudėsiu ir kur nors dešinėj, bet kol kas čia:

Pradėsiu nuo geriausios tiems, kas mėgsta el. leidinius
E.Biblioteka - gausi nemokamai duodamų pdf knygų, kur nereikia nei registruotis, nei siųsti sms ir mokėti lito ar dviejų. Paskaitysit, patiks, nusipirksit. Visai kaip bibliotekoje.

Interneto Vilkas sakyčiau visai neprastai rašo recenzijas. Negadina reikalo tiems, kurie bijo to baisiojo žodžio "SPOIL", bet informatyviai atsako į klausimą - ar skaityt verta?

Geros knygos vagia miegą... irgi pateikia daug geros informacijos, tinka ir tiems, kam įdomu tik filmą pagal knygą pažiūrėt.

Nežinau ar kitką reikia tiekt ar ne, tai kol kas tik tiek tieksiu, o kitką sukrausiu kaip žadėjau ten šonan, kad ir man, ir kitiem, ir jums patogu būtų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą