2011 m. kovo 25 d., penktadienis

Knyginio meno daugiau...

Čia dar truputis keistojo knyginio meno. Įdomu visgi, kaip žmonės tokių dalykų prisigalvoja. Pamenu ir aš kažkada, knygas visaip lanksčiau, mat skirtingai lenkiant, skirtingai išsilenkdavo ir atsiversdavo puslapiai ir tuo metu tai atrodydavo taip dailiai ir gražiai. Dabar gi skaitau ir stengiuos per stipriai nelenkt atverčiamos knygos... Kas geriau?
Tim Lebbon knygą "Aušra" pakeičiau į "Pompėją", mat "Aušra" yra trečia knyga serijoje (ta "priešistorė" kurią Eridanas pateikė iš tiesų yra pirma knyga, pradedanti šias magiškai steampunkiškas istorijas). Ir nors kitu atveju vis vien paskaityčiau, o vėliau peršokčiau prie pirmos ir antros, šį kart, kai jau pasimokiau iš Elriko kronikų (pirma perskaičiau antrą, tada pirmą ir galiausia šiek tiek pasiklydau), pirmiausia susimedžiosiu anas knygas. Nežinau kaip ir kur, bet kaip nors, kur nors. Neturiu aplink fantastų, kurie paskolintų jas, bibliotekoje tų dviejų tiesiog neturi, tad arba knygynas vietinis, arba Sena.Lt.
Jau senokai perskaičiau "Rozmari Kūdikis" knygą, parašytą Iros Levin. Knyga man pasirodė tik pusėtinai verta dėmesio. Dabar ketinu filmą pažiūrėt. Užmečiau akį į jo pradžią - ne itin žaviai atrodo, bet tas seno filmo dvelksmas suteikia savito šarmo, ar ne, Nosferatai? (taip, sentimentaliai prisiminiau Garį iš Vampire the Masquerade: Bloodlines)
Jei kam įdomu pasidarė, po aname įraše pateikto Anne Rice video, tai čia jos YouTube kanalas > AnneRiceDotCom ir Oficialus puslapis, kartu su FaceBook programėle šalimais > AnneRice.Com . Įdomu ar Obuolys.Lt apsiims išleist jos Mayfair raganų knygas? Arba tas siaubo pasakas... Turbūt per daug svajoju. Bet einu parašyt jiems laišką, dėl viso pikto...

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą