2011 m. kovo 12 d., šeštadienis

48 Valdžios Dėsniai

Robert Greene ir Joost Elffers patiekė knygą "Jėga: 48 Valdžios Dėsniai", kurią dažnas mielai pavadins - instrukcija kaip būti šunsnukiu. Visada mėgau paskaityt tokių nepilnapročių genijų darbų, tad ir čia su šypsena suskaičiau knygelę, o tada išprašiau skaityklos darbuotojos man ją iki pirmadienio išduoti namo. Teks pirmadienį keltis prieš aštuonias ir nešt atgal, mat sutiko tik tokiu atveju. Jei kam jos labai norisi - tai skanuotą medžiagą pasilikau, mielai pasidalinsiu jei paliksit čia komentarą su savo email.
Dar nutvėriau Robert Harris knygą "Pompėja", mat tiesiog neatspyriau tam dvelksmui Anne Rice knygos "Blackwood Farm", kurioje pagrindinis herojus - knygos autorius Kvinas Blekvudas, buvo paverstas vampyru Petronia, kuris/kuri gyveno Pomėjoje. Nieko daugiau ir nepasakosiu, jei Obuolys.lt nepasišiukšlins, tai sulauksit tiesiog fantastiškos knygos.
Labai smagios žinios - mūsų biblioteką plečia. Stato naujas lentynas, krauna daugiau ir naujesnių knygų. Jeigu bibliotekos dirbtų visą parą, įsidarbinčiau ten ir dirbčiau vien naktimis. Teisingai mąstot - sėdėčiau ir skaityčiau sau, už pinigus.
Vis dar nepamenu kam man tos pirktos užrašinės reikėjo...

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą