2016 m. liepos 28 d., ketvirtadienis

2016 07 28


Nesugebėjau parašyti dieną, parašysiu dabar. 1-a nakties, bet kas mane sulaikys?
Baltos Lankos pastaruoju metu mane džiugina. Ėmiau labai atsilikti nuo naujienų, o ir šiaip angliškomis knygomis domėtis lengviau. Ir štai, nugirsti kažką apie kažkokią knygą, pasvajoji, pagalvoji, kad būtų neblogai, bet e-knygų tokia galybė eilėj, kad ai... O JIE IMA IR IŠVERČIA.
Šiuo atveju kalbu konkrečiai apie Girl Online. Knyga apie blogerę. Jau nuo čia norėjau skaityti, bet anotacija sako, kad ji dar ir paslaptį turi. 
Antroji (nuotraukoj pirmoji) knyga man kažkas iš vis nematyto. Kai gavau, už akių iš kart užkliuvo "merginoms" subpavadinime, ko nepastebėjau prieš tai. Iš kart pamaniau, kad gal padariau klaidą su pasirinkimu, bet paskaičiau lapą. Antrą. Žiū jau ir trečdalį knygos suskaičiau... Tokia lengva enciklopedinio tipo knyga apie madą. Nieko apie ją neišmanau, bet gal todėl ir įdomu, juk tai turbūt pati solidžiausia meno šaka, kuri su mumis kas dien, norime to ar ne. 
Žodžiu, kol kas geri įspūdžiai. Nosferatu domisi kažkuo labai nauju! (pažadu, jei nebus nieko gero, tai toliau skaitysim apie ateivius, iliuminačius, kingą, ir t.t.)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą