2015 m. lapkričio 16 d., pirmadienis

Jill Murphy - Netikusi Ragana

  Kažkada šią knygelę radau Anglijoj, kai kuičiausi vaikų skyriuj, Hario Poterio knygų. Pasiėmiau ir iš kart prisiminiau, kad kai buvau vaikas, žiūrėjau serialą "Netikusi Ragana" ir labai jį mėgau. O kad tas Outlander'is taip sunkiai einasi, sumečiau jog šią trumputę Jill Murphy knygą "The Worst Witch" (Netikusi Ragana; ISBN 0140311084; 112p.; Goodreads) galiu įterpti be pasekmių. Geras sprendimas iš mano pusės.
  Mildred gyvena raganų internato tipo mokykloje, kaip Haris Poteris, ar Laura. Ją supa geros draugės ir nesėkmių debesis. Čia ji įsitaiso baisiausią savo priešę, paversdama vieną mergaitę į rožinę kiaulę, čia išverda nematomumo eliksyro. Daug šių dalykų, kaip jau žinome iš Ronio Vyzlio patirties, galima nuleisti juokais. Kitais atvejais gi, kai apsijuokiama viešai ir pridaroma gėdos visai mokyklai, nieks nebesijuokia ir ima kvepėti galimu pašalinimu.
  Knygelę apibūdinčiau kaip "Haris Poteris pradinukams", ir sakau tai komplimento formoje. Skaitalas - labai lengvas, puslapių labai mažai, raidės - didžiulės, tad per valandžiukę kokią visa ir sueina. Pati istorija visai paprasta, lengva, nuspėjama ir, kaip mano močiutė sakydavo "geradūšė". Iš savo vaikiškos pusės šiai knygelei galiu duoti 8/10, nei daugiau, nei mažiau. "Dideliems" skaitytojams rekomenduoju anglišką versiją, parašyta labai gražia kalba. Manau ir kitas, jei tik rasiu, pasiimsiu.

Beje, radau YouTube legaliai ir nemokamai įkeltą filmą. Aktoriai ne tie patys, kurie buvo seriale, bet istorija seką šią knygelę:


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą