2014 m. gegužės 9 d., penktadienis

[Konkursas] - Vampyrai, Vampyrai

    Keturios vampyriškos knygos iš mano mėgiamiausių sąrašo. Moderni klasika: John Ajvide Lindqvist "Įsileisk Mane"; Lengva, bet labai įtraukianti tiek detektyvu, tiek savaip įdomiais herojais: Charlaine Harris "Miręs iki Sutemų"; Klasika ir viena iš geriausių Vampyrų Kronikų knygų, pirmoji: Anne Rice "Interviu su Vampyru"; ir, pasirinktinai, angliška arba lietuviška, irgi vampyrų klasika tapusi knyga: Richard Matheson "I Am Legend" (Aš Esu Legenda).

  Įsivaizduokite scenarijų, kurį matome visuose keturiose knygose, tik kitokiu mastu - tie, kuriuos laikėme tik mitais - realybė. Vilkolakiai, vampyrai, formų keitėjai (patogumo dėlei, vadinkim juos šifteriais), demonai ir taip toliau. Ir šiame naujai margame pasaulyje, jums atsiranda galimybė tapti bet kuriuo iš jų. Net ir tais, kuriais paprastai nieks nevirsta, kaip fėjos, ar tie patys demonai - galima! Taigi. Kuo taptumėt ir koks būtų jūsų pirmasis veiksmas?

Pvz.: Tapčiau vampyru ir pirmas dalykas, kurio imčiausi, būtų knygų ir video žaidimų kaupimas dideliais kiekiais. NES DABAR TURIU LAIKO!

Tapčiau vilkolakiu ir jau kitą naktį imčiausi resti savo svajonių namuką viduryj miško, mat dabar aš ten - baisiausias žvėris.

Tapčiau demonu ir eičiau šiurpinti kaimynų!

Žaisim iki Ketvirtadienio. Palikit el. paštą, kad galėčiau susisiekti, jei laimėsit (jei užmiršot komentare - parašykit antrą, aš atseksiu, jei tik pasirašysit)


Jei nenorėsit angliškos "Aš Esu Legenda" - duosiu jums savo lietuvišką, ji - kaip nauja :) 

4 komentarai:

 1. Ilgai negalvojus, galiu pasakyti, kad norėčiau tapti vampyre. Tada nebereikėtų jaudintis, kad paroje yra vos 24 valandos, iš kurių dalį išvaistau miegodama. Turėčiau laiko į valias viskam: išmokčiau groti įvairiais instrumentais, išstudijuočiau įvairias mokslo sritis ir, žinoma, perskaityčiau begalę knygų :) Vaiva, gipsutis@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 2. Visada maniau, kad norėčiau tapti vampyre, bet... dabar pagalvojau irrr norėčiau tapti shiftere. Kodėl? Nes galėčiau pasiversti į bet kokį žmogų ir sukelti daug nemalonių situacijų :D Šiaip esu linkus į blogį, tai būtų visai "fun" !!! Jau įsivaizduoju, kaip apgaudinėčiau draugus :D

  akvedukas@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kai buvau 22 ir intensyviai žiūrėjau 'The Vampire Diaries' (kurie dabar nusivažiavę), vis galvojau, kad vat jeigu jau mirti ir vėl atgimti vampyre, tai 22 pats geriausias tam amžius, nes esi pakankamai suaugus ir pakankamai jauna atrodyti visada gerai. Tačiau šiuo metu labiausiai norėčiau sugrįžti prie savo vaikystės dievaitės Elizabeth Montgomery, kuri seriale 'Bewitched' nosytės pagalbą galėdavo padaryti ką panorėjus. Tad jeigu būčiau kerėtoja arba baltoji ragana, pirmiausiai ką padaryčiau, tai atsukčiau laiką metais atgal ir pradėčiau rimtai rašyti savo baigiamąjį darbą, kad šiai dienai nebūtų taip sunku. (treshnee(eta)gmail.com)

  AtsakytiPanaikinti
 4. aš irgi ilgai negalvojusi galiu pasakyt, kad norėčiau tapti vampyre. turėčiau viso pasaulio laiką ir pagaliau perskaityčiau visas norimas knygas! :)
  erika.skublickaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti