2014 m. kovo 22 d., šeštadienis

Greit grįšiu, tikiuos pasiilgot!

  Taip tad, grįšiu neužilgo. Šiuo metu reziduoju Anglijoje, Kent, Gravesend. Čia jokių pūgų nebuvo, o ir lietų mačiau tik šiandien ir dar tokį menką, kad kapišono užsidėti nebuvo verta.
  Kas dien nueinu daugybę kilometrų (autobusai man nelabai prie širdies, nors jie čia malonesni nei Lietuvoje) , vien tam, kad aplankyčiau visas "second-hand" parduotuves, "skudurynus", "labdarynus" ir turgus. Mat knygos ten varijuoja nuo nemokamai atiduodamų (tarp jų pasitaiko ir visiškai naujų, tarkim radau J.K. Rowling "Laisvą Vietą" (Casual Vacancy), šiek tiek patrintu, bet šiaip jau puikaus stovio viršeliu), iki knygų kurias tik dėl didelio tingėjimo ieškoti daugiau - perku už kokius 2 svarus, kas išeitų apie 8-9LT. Kadangi čia esu nuo.. Kovo... Šeštos? Nepamenu. Bet jau spėjau pririnkti... Na, švelniai tariant - nemažą krūvą, kurią reiks sugalvot, kaip namo parsiųsti. Tarp jų - gerai suplanuotos dovanos tiems, kurie ilgai nieko iš manęs negirdėję - vis vien nepaspruko, o liko laukti. Knygos žinoma - angliškos ir kaip supratot - ne naujos. Kai kurių bus šansas pasirinkti - Lietuvišką ar Anglišką, mat namuose turiu Lietuviškas kopijas (ne visų!), ir jei nenorėsit skaityt angliškai - niekis, atiduosiu jums saviškę.


P.S.  Ketvirtosios Anne Rice knygos "Kūnų Vagis" dar nespėjau perskaityti (tik spėju, jog tai bus pavadinimo vertinys), BET, naujienos naujienos - po viso šio laiko, Anne nusprendė pamiršti savo pažadą kronikų neberašyti ir dar šiemet išleis dar vieną, gal būt tikrai užbaigiančią šią seriją knygą - Princas Lestatas. Laimės buvo tiek pat, sužinojus, kiek būtų buvę išgirdus, kad Rowling rašo tęsinį ar priešistorę Hariui Poteriui, arba, kad verčiama toji naujausia Lauros knyga (P. Freundo ar kaip jis ten, toji apie Demono Bučinį).

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą