2013 m. rugpjūčio 19 d., pirmadienis

[Konkursas] William Golding - Musių Valdovas

LAIMĖJO: Gerda Charlapavičiūtė
Labai ačiū visiems, kas nepatingėjot su manim pažaisti, pasistengsiu kuo greičiau dar kokių gerų knygų padovanoti!  Įsivaizduokite, kad patekot į negyvenamą salą. Vaisių ir gėlo vandens ten sočiai, tereikia pasirūpinti stogu virš galvos ir ugnimi. Bet kuriuo atveju, jei ten būsit vienas ar viena - greičiausia pakriks nervai. Tad dabar klausimas - kokį knygos (bet kokios) herojų pasiimtumėt drauge (ar, norėtumėt, kad būtų ten išmestas drauge)?

  Herojus gali būti iš bet kurios knygos, toks koks yra toje knygoje, t.y. Haris Poteris - jei tik jo burtų lazdelė nepasimetė - galėtų ir toliau užsiiminėt magija. Ketnė - jau pasikausčius išgyvenimo žaidimuose, bet - tokia, kokia buvo po visų knygų ir t.t.

Pvz.: jei pakliūčiau į negyvenamą salą, tai geriausia būtų, jei kartu į bėdą įklimptų ir (skaitau per daug vampyriškų knygų, sunku sugalvoti herojų, kuris saulėj galo negautų) Hanteris iš Metro 2033-2034. Jau vien dėl to, kad viliuosi sužinočiau kaip ten jam ėjosi su juodaisiais, kaip jie apie juos sužinojo pirmą sykį ir taip toliau. Be to, kaip Ordino narys - manau turėtų žinių apie išgyvenimą...

  Jei pakliūčiau į negyvenamą salą, tai geriausia būtų, jei kartu į bėdą įklimptų ir Hermiona Įkyrelė. Neabejoju, jog nė sekundės nebūtų nuobodu, o jei nebūtų pametusi savo lazdelės, tai gal dar ir kokių maginių eksperimentų prasimanytų, kurie gal būt pagelbėtų saloje? Tarkim, aš labai greit saulėj nusvylu, imtų tad ir užtrauktų kokį nedidelį debesiuką...

Ilgai gumos netempiant - konkursą baigsim Trečiadienio vidurdienį, tad parašę komentarą, nepamirškit palikti kokio email, kad galėčiau susisiekti.

Ačiū, kad skaitot!