2012 m. spalio 27 d., šeštadienis

Saovinė, Halloween, Visų Šventųjų išvakarėse...

Na, gal dar kiek ir per anksti, bet aš jau ilgiau neišlauksiu. Nors pas mus Halloween'o tradicijos kaip ir nėra, o kaukėm dabinamės geriausiu atveju per Blynų Šventę, man tai vis vien bene mylimiausia šventė kurią deja ne taip ir dažnai atšvęsti tenka. Tad šiemet pamąsčiau ir sumąsčiau - padovanosiu vieną savo mėgiamiausių knygų apie vampyrus!

  Laiko turit iki rytojaus vidurnakčio, t.y. iš sekmadienio į pirmadienį, kad gautumėt naujo leidimo John Ajvide Lindqvist knygą "Įsileisk Mane". Nežinau kuo ji skiriasi nuo senesnio leidimo, bet ano neradau! O taip, taip būna.

  Kaip knygą gauti? Na, galvojau, jei jau skaitot šitą čia įrašą, tai turbūt ir knygas skaitot, tad štai ko noriu: čia arba facebook puslapyje po ŠIUO įrašu palikite man atsakymą - jei galėtumėte gyventi knygoje aprašytame pasaulyje / šalyje / vietovėje / kažkur - kurioje knygoje būtumėte?

Ryt po vidurnakčio surinksiu visus vardus (todėl labai patariu nerašyti komentarų anonimiškai), sudėsiu į "random" puslapiuką ir kaip koks Raganius - paliksiu viską likimui nuspręsti. Jei komentare dar paliktumėt savo el. paštą - būtų iš vis labai gerai, mat jei iki kitos savaitės galo nerasiu kaip jūsų pasiekti, kad gauti adresą - gali tekti knygą perduoti kam nors kitam.

  Vat tad. Aš asmeniškai norėčiau gyventi A. Sapkowki autoriaus knygų apie Raganių Geraltą pasaulyje. Turėčiau du kalavijus, medžiočiau bestijas ir monstrus...

20 komentarų:

 1. J.Ivanauskaitės "miegančių drugelių tvirtovėje". Gyvenčiau dvare ir vakarais tapyčiau drugelius.

  Indrė (indrebarau@gmail.com)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tikrai labai sunkus pasirinkimas... Į labai utopinius pasvajojimus nuklysti nenorėčiau, todėl tikriausiai rinkčiausi vietas, kuriose vyksta Henning Mankell serijos apie inspektorių Kurtą Volanderį veiksmas — tai būtų Skåne regionas Švedijoje :) Jau knygas beskaitant ašaros kaupiasi vien nuo to, kokie ten tobulai melancholiški vaizdai...

  (Jei netyčiom prireiktų, mano el. paštas: apwohalyptica[at]gmail[dot]com)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Paauglystėje labai mėgau Hario Poterio pasaulį, ir nieko kito į galvą neateina.. rasajon1@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 4. tai ar ten fb atsakyti ar cia, nes kiek as supratau tai fb, o keleta zmoniu cia parase...

  AtsakytiPanaikinti
 5. na tada, noreciau gyventi Hario Poterio pasaulyje kuri taip vaizdingai aprase J.K.Rowling. Gyvenciau J.K., lankyciau Hogwartsa ir nereiktu rupintis per dar savo dabartiniu gyvenimu ar ateitimi, nes juk tureciau tikra burtu lazdele. Vaikysteje, tai buvo viena is didziausiu mano svajoniu...

  AtsakytiPanaikinti
 6. Aistė

  Snieguolė ir septyni nykštukai .NET IR DABAR BŪDAMA jau didele :) moteris, svajoju kaip aš nykštukų trobelėje ten viską sutvarkyčiau ir valgyt padaryčiau nykštukams :)

  pauliuk.aiste@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 7. Pasirinkčiau Haruki Murakami knygą "Avies medžioklė", kur daug paslapčių ir keistų vietų.. :}

  AtsakytiPanaikinti
 8. Niekada nesusimąsčiau, kokioje knygoje norėčiau gyventi. Niekada. Bet galbūt D. Defo "Robinzone Kruze". Iš pradžių pagalvojau, kad smagu būtų pasirinkti kokią knygą, kur moterys gyvena kaip Nusivylusiose namų šeimininkėse arba Sekse ir Mieste, bet tiek to. Man atrodo, kad Kruzo gyvenimo istorija labai įdomi, nors ir sudėtinga :)

  akvedukas@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 9. San Mikelės saloj (Axel Munthe "Knyga apie San Mikelę")

  AtsakytiPanaikinti
 10. Aš tai norėčiau pasakoje "Gražuolė ir pabaisa": man iki šiol pati gražiausia iš visų pasakų yra ta šios dalis, kurioje Pabaisa atsiveda Gražuolę į kambarį, uždengęs jai akis, ir sako - atsimerk... Ji atsimerkia, o ten knygos knygos knygos, nuo grindų iki aukštutėlių lubų, tokios, kur reikia kopėčių, kad viską pasiektum, nematyti nė vienos sienos, tik įvairiausių storių, spalvų, dydžių knygos... :)))

  Vaida, akiduobei@yahoo.com

  AtsakytiPanaikinti
 11. Tikrai sudėtingas klausimas. Iš pradžių maniau, kad peržiūrėjusi savo mėgiamiausių knygų sąrašus iškart apsispręsiu. Bet viena apie karą, kita apie pasaulio pabaigą, trečia dar apie ką nors siaubingo. Todėl lieku prie pirmos į galvą šovusios pačios gržiausios knygos "Džeinė Eir". Arba dar norėčiau pagyventi ir kurioje nors Haruki Murakami knygoje, greičiausiai "Negailestinga stebuklų šalis ir pasaulio galas".

  AtsakytiPanaikinti
 12. Noreciau gyventi Robero Merlio ,,Saloje". nesugadintas pasaulis, nuosirdus zmones... Tokiu salu dar pasaulyje, manau, tikrai yra :)

  vilmutei@inbox.lt Vilma

  AtsakytiPanaikinti
 13. į galvą iškart šovė H. Poterio knygos :))

  erika.skublickaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 14. Norėčiau pakliūti į kurią nors Tess Gerritsen knygą.

  indrasmil@gmail.com Indre

  AtsakytiPanaikinti
 15. Achh........ Noręčiau pakliūti gal į kokią nors "Puaro" knygą, manyčiau labiausiai į "Erkiulio Puaro kalėdos" ;)

  AtsakytiPanaikinti
 16. Viktorija Saročkienė2012 m. spalio 28 d. 08:15

  o mano vaikystės mėgstamiausia knyga - "Pepė Ilgakojinė" :) Todėl norėčiau gyventi Vilos Vilaitės kaiminystėje, manau būtų nuostabu :)

  AtsakytiPanaikinti
 17. Tebūnie tai A. Kristi knyga "Mirtis ant Nilo" ir pagrindinis šio romano veikėjas Erkiulis Puaro. Žavi senovinės vietovės, Puaro pastabumas ir logika...

  AtsakytiPanaikinti