2012 m. rugpjūčio 24 d., penktadienis

50 Pyškių

  Nosferatas vis dar Anglijoj, dirba nei šiokį nei tokį darbą, niekaip prie knygų nederantį ir dar laiką tiesiog siaubingai atiminėjantį. Bent jau moka padoriai, bet ir tai - negana. Vienas pliusas - Carbot turgus.
  Išvykau čia vieną sekmadienį, mat šis turgus tik sekmadieniais atsiranda kažkokioj amžinai žalioj pievutėj, anksti ryte į tą turgų. Kur tik esi, knygos po 50p, kas būtų Britiški centai, tai tik šiek tiek virš dviejų litų. Žadėjau sau - jokių knygų, namo vežt sunku - ne tas žodis kaip. Bet kur po galais naujų (bet skaitytų) ir senų (bet labai geram stovyj) knygų po porą litų dar rasiu? Komise tokių nebuvo ir nebus, o priedo ten kartais ir už ne itin kokią knygą tris litus ima, negaila aišku, bet jei ten negaila, tai ko čia gailėt? Na tai, kaip pirmam kartui grįžau su penkiom. Avinėlių tylėjimu, sostų karų (žaidimų) pirma dalimi (šią knygą verčia obuolys, ką aiškiaregiškai numačiau, o serialą rodė ir gal dar rodo kartais per BTV, jie nepasišiukšlina žiūriu, ir True Blood ir Game of Thrones) ir Bado Žaidynių trilogiją. Žioplai nepasiderėjau, būtų tris už svarą atidavę, betgi taip džiaugiaus, kad nesupratau ko jie kikenasi tarpusavyj. Ot tai mat, uždirbot, žmonės, 50p.
  Sekmadienį išeiginė po 6 dienų darbo, kas dien po 10 valandų, tad vėl riedėsiu ten. Špygas už mane, paprašyčiau.
O ten kur matot dešinėj Anno Dracula, tai šedevriukas kokių reta, dovanų gavau. Pasišvenčiau sau knygas su Vladu Drakula ir tiesiog Grafu Drakula susirinkti, kiek tik eis. Šią man padovanojo. Tai tarsi Drakulos tęsinys, tik dar labiau į alternatyvią realybę panarintas, patiks mėgusiems Vampire The Masquerade, nes čia irgi bloodline (kraujo linija) nulemia koks bus vampyras, kuo bus kitoks, ir Sukės fanams galėtų patikti, mat čia vampyrai gyvena tarp mūsų, patį Stokerį ir Van Helsingą princas Drakula ant mieto pasmeigė, už ką manau nereik sakyt, o Oskaras Wilde pats mielu noru į vampyrų gretas įsiliejo ir jaunų vaikinukų kraują mielai rijo. Aišku Drakulos fanai irgi turėtų apsidžiaugti, nors stilius visiškai kitoks, bet tikri gerbėjai mokės įvertinti. Ten tiek visko daug, net apsakyt dabar negaliu, Jack The Ripper pakeitė tas daktarėlis iš psichūškės, Stiuartas, žudo 'naktines plaštakėles' - vampyres. O Drakula savo Karpatų didvyrius į Angliją susitempė, kur jie prieš vyrukus su Bayonetta vien nagais ir dantim stojo ir daugiau žalos darė. Va taip tad, super knygos, kur bepažiūrėsi.
  Dovanokit už klaidas, man su laptopu rašyt baisiausiai nepatogu.

3 komentarai:

  1. Atsakymai
    1. rimtai? tai kodėl knygos.lt ar kaip ten... aaaa, galva lėtai dirba. Ačiū už info, būtų tekę ILGAI paieškoti obuolyj...

      Panaikinti
  2. jezusmarija, jau kaip pavydžiu baltu pavydu Game of Thrones ir Hunger Games! Gero skaitymo!

    AtsakytiPanaikinti