2012 m. balandžio 27 d., penktadienis

Dingau ir grįžau


Ką gi, manau jau laikas būtų ir atsiprašyti, kad taip ilgai sėdėjau ir tylėjau. Grįžtu į vėžias, kaip nors bent jau pamėginsiu į jas grįžti. Žinot kaip būna, kai gyveni po žeme, o viršugalvį ima ir praaria koks sėjimui susiruošęs kaimietis.
  Vakar mano mažučiame miestukyje buvo kažkokia mini-knygų-mugė. Net nežinau kaip tiksliai pavadinti tą atseit renginuką. Bet esmė tokia pati kaip ir knygų mugės – pigios knygos. Tik šitos – senos. Na, klasika arba mokslams skirta literatūra, arba tokios ne itin žinomos, ne itin girdėtos ar tiesiog nė kiek nedominančios knygos. Nieko nepirkau, mat arba viską turėjau, arba abejojau, kad reikia, tad tik apsidairiau. Jei gerai pamenu, tai buvo Pegasas, Baltos Lankos, Nieko Rimto ir dar kelios leidyklos kurios man ne itin žinomos, todėl neįsiminiau. Tik Baltų Lankų stalas buvo žvalus ir siūlė prekę, visi kiti – apsnūdę, nedrąsūs arba patys įnikę kažką skaityti. Einu pažiūrėsiu bibliotekos tinklalapį ir sužinosiu, kas ten per renginys buvo...
  ...E, žodžiu, nieko nesužinojau, bet manau kažkas susiję su knygos ir autorinių teisių diena.
  Šiom dienom ketinu save pradžiuginti keletu knyginių pirkinių, mat jau ilgą laiką stengiuosi netempti namo nieko be labai didelės priežasties, pvz: bibliotekoj nėra ir ilgai nebus, skaičiau bibliotekos knygą ir labai noriu turėt savo, knygą atiduoda, o žinau, kad ji neprasta ir panašiai... Bet serijas apleisti man atrodo baisi šventvagystė. Vadinasi reikia „Vampyrų Karalienės“ (Anne Rice). Vakar labai apsidžiaugiau, kai toj jau seniai naujai atidarytoj knygų parduotuvėlėj pamačiau ją gulinčią tarp naujienų, daug labai gerų prisiminimų remiasi į būtent šias kronikas. Be to, bus proga persitvarkyt lentynas, dulkes išvalyt ir tęst tradiciją: knygos turi būti suorganizuotos pagal seriją, skaitytojui svarbią temą ir autorių. T.y. Sukės Stekhaus knygos – serija, tema – vampyrai ir demonai, autorius – Ch. Harris. Ne, palaukit, geresnis pavyzdys pati Anne Rice. Taigi, Vampyrų Kronikos, autorė – Anne Rice, tema – vampyrai, demonai. Anne Rice knygos „Kastratai“ ir „Mumija,arba Ramzis Prakeiktasis“ keliauja į eilės priekį, kad liktų prie Autoriaus, bet nepatektų į Temą (dar nežinau ką daryčiau, jei ir Ch. Harris knygas kitas skaityt pradėčiau, mat arba tektų tas knygas įsprausti į vampyrų temą, arba atskirti vienas autorės knygas nuo kitų...) . Dar reikia naujo leidimo „Drakulos“, naujo, nes man širdį glosto tas Vampire the Masquerade viršelis, o seną leidimą jau perskaičiau (mėgstu palyginimui paskaityt kitus leidimus). Na ir dar ketvertas knygų, kurių čia neminėsiu.
  Taip, tad. Ryt-poryt aprašysiu „Artyn“, tada permesiu akelėmis Drakulą dar kartą ir aprašysiu tą, tada vėl grįšiu prie Lauros serijos ir gal jau užbaigsiu, liko dvi knygos, o tada bus galima vėl imtis kokio Dostojevskio, Tolstojaus ir autorių kurių pavardžių neįsiminiau, bet knygas turiu.  
funny pictures history - Even Death wants as little contact as              possible with the           "Twilight"                       books
see more Historic LOL

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą