2012 m. vasario 2 d., ketvirtadienis

PRIMINIMAS: Konkursas

Gerai, ilgai galvojau ir dar galvojau ką čia tokio padovanoti ir nusprendžiau, kad reikia kažko Lietuviško. Taigi, KONKURSAS.
Norint laimėti Edmundo Malūko knygą "Karalienė Barbora" teks pasinaudoti facebook, mat ten, po nuotrauka esančia Čia turėsite paspausti "LIKE" ir, cituoju: "Paspauskite "like" ir komentare parašykite kodėl norėtumėt šios knygos, bei el. paštą kuriuo susisieksiu, jei laimėsite. Priežastys gali būti keistos, kvailos, išgalvotos, mat laimės originaliausia. Konkursas tęsis nuo Sausio 16d iki Vasario 16d. Sėkmės!"

Knygą skaičiau ir aš, rašymo stilius įdomus, savotiškas, tikrai Lietuviškas. Ir istorija neprasta, mažų mažiausiai tai bent jau vardus sužinosit tam tikrų istorinių veikėjų, bei kaip gražinosi moterys, arba kaip vyrai jų siekė.

Anotacija: "Istorinis romanas skirtas ne nugramdyti kaulus, o ant istorinio skeleto aplipdyti raumenis, suvarstyti nervus, pasruvinti kraują ir įkvėpti praeities gyvybę.Romanas "Karalienė Barbora" - apie žmones, kuriuos aplankė Meilės demonas. Apie paskutinį Jogailaičių dinastijos karalių Žygimantą Augustą ir gražiausią XVI amžiaus Europos moterį lietuvę Barborą Radvilaitę. Tokia XVII amžiuje buvus prancūzė Marisenka Sobieska, tokia XVIII buvus graikė Zofija Vitova-Potocka. Romanas apie karalienę Barborą, kuri mylėjo ir buvo beprotiškai mylima. Gal ir jūs pajusite tokį malonų svaigulį skaitydami, kokį jutau rašydamas."

1 komentaras:

  1. Istorija, nuotykiai, stiprios asmenybės - tai mano temos. Mielai perskaityčiau šią E. Malūko knygą.

    AtsakytiPanaikinti