2012 m. vasario 14 d., antradienis

Library Nosferatu

  Šiom dienom nesijaučiau nei rašymui, nei skaitymui tinkamai. Bet vis basčiausi ir basčiausi aplink miestą, knygas, knygynus, bibliotekas. Spėjau apgalvoti ir kodėl visi tie blogeriai, teigiantys, kad „rašo sau“ – nerašo į sąsiuvinį ar kokį word‘o dokumentą, ar nepasidaro dienoraščio asmeniniu, ir dar – kodėl taip lengvai vienas knygynas gali išstumti kitą, kur dingsta tam tikrų knygų paklausa, kad net nelieka pasiūlos, kodėl prie knygų neprideda tokių rėkiančių ir gražių, aiškių kainų, kaip pavyzdžiui, prie makaronų ar limonadų?
  Vietoj kažkokios parduotuvės, net nepamenu kokios, pas mus atsidarė antras knygynas. Bėda ta, kad senasis atrodo visai bankrutuoja, kas ir gerai ir blogai. Gerai, nes gal bus paskutinis išpardavimas, ar kažkas tokio. Blogai, nes ankščiau jie turėjo unikalią pasiūlą, o štai dabar, kokio Eridano knygų Elektrėnuose niekur nebegausi. Į Maximą jų aišku irgi netiekia, kas irgi baisu, nes Eridanas karts nuo karto patiekia beprotiškus lobius ir būtų gaila, jei ir jie bankrutuotų. O tas naujas knygynas turi mažą pasiūlą, nieko nei ypatingo, nei įdomaus.
  Nusitempiau save ir į biblioteką, ten netyčia prigriebiau krūvą knygų, aišku ir vėl nė viena ne iš „sąrašo ką perskaityti“. Visokie turbūt kvailoki romaniūkščiai po rankom maišosi. Bet – nesvarbu. Noriu ko nors lengvo, paprasto, kažko kas padėtų prastumti laiką iki atsiras kažkas gero. Bibliotekoj pas mus dalino lemputės formos atšvaitus, su Elektrėnų kaminais pavaizduotais, man kaip tik reikėjo, tai pasidžiaugiau. Paskubėkit kas neturit, ten pas bibliotekininkes krepšeliuose turi gulėt, matytis kur.
  Hm. Kas dar? Na, padariau šito savo blogo kopiją angliškai, mat keletas panelių ilgai zyzė ir išzyzė. Nežinau ar jį pildysiu ar ne, truputį tingiu, mat ir taip turiu daug projektų, bet gal ir pabandysiu. Va taip vat, nosferatai.

2 komentarai:

  1. " Spėjau apgalvoti ir kodėl visi tie blogeriai, teigiantys, kad „rašo sau“ – nerašo į sąsiuvinį ar kokį word‘o dokumentą, ar nepasidaro dienoraščio asmeniniu" - atsakymas: o kam save apsunkinti? Slaptažodžiais apkrauti lyg ir neslaptą informaciją? Kam to reikia. Wordas? Sąsiuvinis? Vienok interneto svetainė pasiekiama visur ir visada kur yra internetas, ir ne vienu įrenginiu, ko nepasakytum apie wordą ar tuo labiau sąsiuvinį, kuris baigiasi, reikia naujo, neįkelsi knygos paveikslėlio ir daugumos klaidų neištaisys.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Hm... Teisybė, taip lengviau. Nors man ir čia su klaidom susitvarkyt neina, bet nuorodas ir paveiksliukus sugrūst ir sau atminčiai turėt tikrai lengviau.
    Vienas klausimas atsakytas.

    AtsakytiPanaikinti