2011 m. kovo 1 d., antradienis

Knygų medžioklė

Apie puse pirmos šiandien šiaip taip pavyko išsiruošti į biblioteką. Po "švaros dienos" joje  labai apsišvarinta, o tokiais atvejais - mažai gero rast galima, bet jis visas savo vietoje. Radau tikrai labai neblogų pasiskaitymų, tokių kaip Homoseksualizmo istorija, Tim Lebbon "Aušra", Alisterio Maklino "Numirėlio gerklėje", Michael Moorcock "Mieganti Burtininkė" ir beabejo šis tas iš Tolkieno Mokinių - Clifford D. Simak "Kaukų Draustinis". Laiko skaityti juodai nėra, tad reikės galvoti kur apkarpyt dienotvarkę, kad neišsimušti iš šio gero ir mielo ritmo.
Paklaidžiojus bibliotekoje pasukau tiesiai į mūsų vietinę Maximą, mat ten dar tęsiasi išpardavimas. Ir ką jūs manot? 40LT kainavusi Donna Woolfolk Cross knyga "Popiežė Joana" tik 15LT.
Net nebežinau kur šitas knygas ir besusikrauti, lentynos užkimštos, vietomis knygos sustatytos į stirtas. Jei skaitėt Jonathan Stroud "Bartimėjaus Trilogija" paskutinę knygą "Ptolemajo Vartai", tai ten buvo toks senas burtininkas, kuris mokė Kitę Džouns, o ji mainais į tai buvo tarsi jo nuosava bibliotekininkė, mat jo namai buvo užversti knygomis - įtariu, kad maniškiai vieną dieną atrodys taip pat.
Bet svarbiausia turėt laiko. Vietos atsiras, jei ne šen, tai ten, kai ką galima parduoti, kai ką padovanoti. O laiko gaut jau kur kas sunkiau.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą